07.06.2016r. – Lekcja tolerancji

07.06.2016r. – Lekcja tolerancji

07.06.2016r. gościliśmy w szkole aktorów, którzy realizują projekt Fundacji ” Da Radę”. uczniowie obejrzeli spektakl teatralny pt. :” Dziewczyna z księżyca”. Poznali historię Adili, która przybyła do polskiej szkoły i musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości, która nie była łatwa do zniesienia.

Po niezwykle fascynującym przedstawieniu teatralnym, dzieci zostały zaproszone przez aktorów do udziału w warsztacie, podczas którego miały możliwość bliższego poznania bohaterki, jej myśli, uczuć i reflekcji o tolerancji. Pod okiem trenera, uczniowie doświadczyli, czym jest tolerancja, otwartość i ciekawość na drugiego człowieka. Produkcja spektaklu została dofinansowana w ramach Konkursu im. Jana Dormana organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Konkurs im. Jana Dormana na produkcję spektaklu prezentowanego w szkołach i przedszkolach wynika z potrzeby podniesienia jakości artystycznej przedstawień pokazywanych w placówkach oświatowych. Dokładne informacje na stronie: www.dorman.e-teatr.pl

Jedna odpowiedź

  1. gate io pisze:

    After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content