18.01.2017 – Światowy Dzień Kubusia Puchatka

18.01.2017 – Światowy Dzień Kubusia Puchatka

003

18 stycznia b.r. obchodzony był światowy Dzień Kubusia Puchatka. Samorząd Uczniowski naszej szkoły po raz pierwszy włączył się do świętowania.

Uczniowie poszczególnych klas ubrali się w stroje wybranych bohaterów książki, niektórzy mieli przygotowane maski. W czasie przerw uczniowie klas 4-6 podjęli się czytania fragmentów książki „Ciekawe dni z Kubusiem Puchatkiem”. Pani Agnieszka Raca przygotowała wspaniałą wystawę pokazała, ile książek o Kubusiu Puchatku i jego przygodach można znaleźć w bibliotece. Wszyscy byli zaskoczeni ilością książek. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla wszystkich „małe co nie co” w postaci sucharków z miodem.

{gallery}aktualnosci/2016-2017/dzien-kubusia-puchatka{/gallery}

2 komentarze

  1. creek gate io pisze:

    Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  2. Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good. https://www.binance.com/ph/register?ref=V3MG69RO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content