25.01.2017 – Dzień Babci i Dziadka

25.01.2017 – Dzień Babci i Dziadka

25 stycznia 2017r., w ramach „Środowiskowego Dnia Babci i Dziadka” gościliśmy w sali OSP nasze babcie i dziadków. Jest to stała impreza organizowana przez naszą szkołę. Dziadkowie nas nie zawiedli i licznie przybyli na występy swoich wnucząt. Wszyscy uczniowie wystąpili na scenie w różnorodnym repertuarze. Były piosenki, scenki oraz przedstawienia. Nie zabrakło życzeń i piosenek dedykowanych dla wszystkich uczestników. Słodki poczęstunek został przygotowany przez rodziców, za co im serdecznie dziękujemy.

Babcie i dziadkowie zgodnie stwierdzili, że bardzo kochają swoje wnuczęta, za to, że są i za to, że są niepowtarzalni. Kochają za to, że broją, że się śmieją, że mogą się nimi opiekować. Nie szczędzili też pochwał i dobrego słowa o wnukach i wnuczkach. Po prostu są z nich dumni.

Dzieci natomiast kochają swoich dziadków za to, że się nimi opiekują, że robią pyszne obiadki, czytają bajki, uczą jazdy na rowerze i rozpoznawać godziny na zegarku. Kochają za pyszne naleśniki i pierogi, za słodycze i śmieszne żarty oraz za to, że pocieszają w trudnych chwilach.

Dobrze jest mieć babcię i dziadka 😉

J. Bella- koordynator imprezy

2 komentarze

  1. Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://www.binance.com/ph/register?ref=T7KCZASX

  2. gateio token pisze:

    I am a website designer. Recently, I am designing a website template about gate.io. The boss’s requirements are very strange, which makes me very difficult. I have consulted many websites, and later I discovered your blog, which is the style I hope to need. thank you very much. Would you allow me to use your blog style as a reference? thank you!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content