25.01.2017 – Dzień Babci i Dziadka

25.01.2017 – Dzień Babci i Dziadka

25 stycznia 2017r., w ramach „Środowiskowego Dnia Babci i Dziadka” gościliśmy w sali OSP nasze babcie i dziadków. Jest to stała impreza organizowana przez naszą szkołę. Dziadkowie nas nie zawiedli i licznie przybyli na występy swoich wnucząt. Wszyscy uczniowie wystąpili na scenie w różnorodnym repertuarze. Były piosenki, scenki oraz przedstawienia. Nie zabrakło życzeń i piosenek dedykowanych dla wszystkich uczestników. Słodki poczęstunek został przygotowany przez rodziców, za co im serdecznie dziękujemy.

Babcie i dziadkowie zgodnie stwierdzili, że bardzo kochają swoje wnuczęta, za to, że są i za to, że są niepowtarzalni. Kochają za to, że broją, że się śmieją, że mogą się nimi opiekować. Nie szczędzili też pochwał i dobrego słowa o wnukach i wnuczkach. Po prostu są z nich dumni.

Dzieci natomiast kochają swoich dziadków za to, że się nimi opiekują, że robią pyszne obiadki, czytają bajki, uczą jazdy na rowerze i rozpoznawać godziny na zegarku. Kochają za pyszne naleśniki i pierogi, za słodycze i śmieszne żarty oraz za to, że pocieszają w trudnych chwilach.

Dobrze jest mieć babcię i dziadka 😉

J. Bella- koordynator imprezy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content