07.12.2016 – Relacja z wycieczki do Istebnej

07.12.2016 – Relacja z wycieczki do Istebnej

20161207 132140

7grudnia 2016 r. pojechaliśmy na jednodniową, szkolną wycieczkę.

W wycieczce brały udział wszystkie klasy oraz niektórych uczniów z naszej szkoły. Miejscem docelowym wycieczki była Istebna i Wisła. Nasze autokary wyjechały spod szkoły o 7.15. W czasie pobytu zwiedziliśmy ,,Kurną chatę u Jaśka”, gdzie wysłuchaliśmy góralskich opowieść z dawnych czasów, mówiących o życiu górali. Bardzo nam się podobało jak Pan Jan, w sposób zrozumiały i z humorem opowiadał. Potem udaliśmy się do Wisły Białej na wspólny kulig i biesiadę w chacie góralskiej. Do jedzenia podano żurek, kiełbaskę oraz ciepłą herbatę i ciasto. Rozgrzaliśmy się i z niecierpliwością czekaliśmy na sannę. Wszyscy wsiedliśmy do siedmiu sań i ruszyliśmy na trasę kuligu.

Potem pojechaliśmy zobaczyć skocznię „Malinka” w Wiśle, na której nasi polscy skoczkowie skakali 14 i 15 stycznia, a Kamil Stoch stanął na najwyższym podium. Taras widokowy skoczni robił duże wrażenie i wszyscy z zapartym tchem patrzyliśmy na nią i dziwiliśmy się, jak można z takiej wysokości skakać?

Bardzo podobało nam się na wycieczce.

Paweł Bomba

{gallery}aktualnosci/2016-2017/istebna{/gallery}

Jedna odpowiedź

  1. Kayıt Ol pisze:

    After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content