06.12.2016 – Mikołajki w szkole

06.12.2016 – Mikołajki w szkole

6 grudnia 2016r. w kl. I odbyły się zajęcie otwarte o tematyce mikołajkowej, wprowadzające w przedświąteczny nastrój. Pierwszaki wraz z rodzicami wykonywały różne zadania, układały puzzle w dużym rozmiarze z wizerunkiem Mikołaja, śpiewały i bawiły się przy muzyce. Dzieci przeniosły się do fabryki Mikołaja, gdzie zamieniły się w skrzaty i pomagały w przygotowywaniu zabawek. Z zapałem stworzyły piękną, bielutką , smaczną choinkę… , smaczną, bo była ona z wafelka w kształcie rożka, ośnieżona bitą śmietaną i ozdobiona słodką posypką. Na zajęciach dzieci wykazały się pomysłowością i kreatywnością. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i ich rodzice wspólnie pracowali i bawili się.

Wychowawca kl. 1
Jolanta Bausmer – Ceglarek

{gallery}aktualnosci/2016-2017/mikolajki{/gallery}

2 komentarze

  1. 20betpt pisze:

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

  2. Kod Binance pisze:

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/pl/register?ref=OMM3XK51

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content