07.06.2016r. – Czytanie w przedszkolu

07.06.2016r. – Czytanie w przedszkolu

„Codzienne czytanie dziecku dla przyjemności jest najskuteczniejszą metodą wychowania czytelnika – człowieka samodzielnie myślącego , posiadającego wiedzę i umiejętności jej poszerzania, kulturalnego, etycznego, z wyobraźnią, który umie radzić sobie w życiu przy pomocy rozumu, a nie pięści…”

 

Dnia 7 czerwca 2016 r. w Publicznym Przedszkolu im. „Pszczółki Mai” w Zdzieszowicach odbyło się głośne czytanie , w który wzięły udział uczennice z naszej szkoły: Wiktoria Tomeczek i Marta Sperling. Dziewczęta zostały zaproszone do wzięcia udziału w akcji z okazji XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania .Wiktoria i Marta przeczytały przedszkolakom współczesną wersję bajki o Czerwonym Kapturku. Mamy nadzieję, że przedszkolakom podobała się interpretacja bajki, atmosfera spotkania była niepowtarzalna, sympatyczna, mamy nadzieję, że uczniowie z naszej szkoły również w przyszłości przyłączą się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom” !

2 komentarze

  1. 20betpt pisze:

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

  2. binance pisze:

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/ka-GE/register-person?ref=V2H9AFPY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content