19.10.2017 Pasowanie na ucznia PSP w Żyrowej

19.10.2017 Pasowanie na ucznia PSP w Żyrowej

19 października 2017r odbyło się „Pasowanie” uczniów I klasy. Dzieci zostały wspaniale przygotowane do swojego święta przez wychowawczynię – panią Judytę Grzyb. Zaprezentowały rodzicom i zaproszonym gościom przedstawienie pt.: „Ucieczka smoków”, przygotowały choreografię taneczną do muzyki filmowej „Piraci z Karaibów” oraz zatańczyły do piosenki „Papaya” – Urszuli Dudziak i „Sofia” Alwaro. Samodzielnie czytały napisy na kolejnych slajdach w czasie prezentacji multimedialnej opisującej ich działania w szkole od początku roku szkolnego. Dla zgromadzonej publiczności pięknie zaśpiewały piosenki z repertuaru I klasy.
Po zakończeniu części artystycznej dyrektor – Piotr Garbacz przystąpił do ceremonii pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Uczniowie w prezencie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a rodzice podarowali swoim dzieciom sprzęt pomocny w obserwacjach przyrodniczych (kompasy i mapy).
Na koniec wszyscy uczestnicy tej ważnej uroczystości zasiedli przy wspólnym stole i częstowali się przygotowanymi przez rodziców słodkościami. Z pewnością dzień ten zastanie na długo w pamięci naszych najmłodszych uczniów i ich rodziców.

{gallery}aktualnosci/2017-2018/pasowanie{/gallery}

Skip to content