25.10.2016 – Pasowanie Pierwszej Klasy

25.10.2016 – Pasowanie Pierwszej Klasy

25 października br. dyrektor, rodzice dzieci klasy pierwszej , wychowawca oraz starsi uczniowie byli świadkami uroczystego ślubowania pierwszoklasistów. Na początku maluchy z klasy I z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny złożony z wierszy i piosenek. To był ich „egzamin”, który zdali na szóstkę. Dyrektor szkoły pasował każdego malucha na ucznia naszej szkoły, po czym dzieci złożyły uroczyste ślubowanie „ (…) być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.(…)”. Pokazały, że pięknie śpiewają i tańczą; potrafią bawić się z kolegami i koleżankami, są koleżeńskie i uczynne; szanują swoich rodziców, nauczycieli, a także swoją Ojczyznę. Najmłodsi wykazali się niezwykłą znajomością zasad bezpieczeństwa tak bardzo istotnych na co dzień. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek oraz upominki dla uczniów. Ceremonia przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze, a dzieci stwierdziły, że w szkole będzie „spoko.”

 {gallery}aktualnosci/2016-2017/pasowanie-pierwszakow{/gallery}

4 komentarze

  1. 20bet pisze:

    Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

  2. nimabi pisze:

    Thank you very much for sharing, I learned a lot from your article. Very cool. Thanks. nimabi

  3. Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://accounts.binance.com/tr/register-person?ref=FIHEGIZ8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content