28.04.2016r. – Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

28.04.2016r. – Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

Dnia 28 kwietnia 2016 roku o godzinie 9.00 odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie z klasy 4,5,6 zaprezentowali program artystyczny, w którym przypomnieli wszystkim jak doszło do tego tak doniosłego w historii Polski wydarzenia. Były wiersze i piosenki patriotyczne. Po apelu delegacja uczniów wraz z nauczycielami udała się na grób Pana Jerzego Karkosa – przyjaciela naszej szkoły, aby złożyć kwiaty i zapalić znicz. Pan Jerzy Karkos od wielu lat był honorowym gościem na wszystkich apelach patriotycznych organizowanych w naszej szkole.

{gallery}aktualnosci/2015-2016/05-maj/konstytucja-3-maja{/gallery}

2 komentarze

  1. After reading your article, it reminded me of some things about gate io that I studied before. The content is similar to yours, but your thinking is very special, which gave me a different idea. Thank you. But I still have some questions I want to ask you, I will always pay attention. Thanks.

  2. Log in pisze:

    The point of view of your article has taught me a lot, and I already know how to improve the paper on gate.oi, thank you. https://www.gate.io/pt/signup/XwNAU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content