BAKCYL przedsiębiorczości – wakacje 2020 zaproszenie dla uczniów

BAKCYL przedsiębiorczości – wakacje 2020 zaproszenie dla uczniów

Szanowni Państwo,
ostatnie miesiące wywołane pandemią pokazały, że konsekwentna edukacja w zakresie rozsądnego zarządzania swoimi finansami oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni jest niezmiernie ważna. Cieszymy się z możliwości współdziałania w tym zakresie w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji.
Rok szkolny 2019/2020 pełen wyjątkowych wyzwań dobiega końca, dlatego też biorąc pod uwagę ograniczone możliwości letnich wyjazdów dla dzieci i młodzieży, chcemy zaprosić wszystkich uczniów polskich szkół do nieco innej wakacyjnej aktywności. Specjalnie dla nich na najbliższe dwa miesiące przygotowaliśmy atrakcyjne działania edukacyjne w formule konkursów, warsztatów i ciekawych spotkań.
Szczegóły będą sukcesywnie publikowane na dedykowanej kampanii stronie: https://bde.wib.org.pl/wakacje-2020/ oraz jako wydarzenie na Facebooku BAKCYLprzedsiębiorczości – wakacje 2020
 
Bylibyśmy zobowiązani za przekazanie nauczycielom dwóch załączonych plików oraz publikację na Państwa stronie internetowej załączonego zaproszenia dla dzieci i młodzieży (plik bakcyl-wakacje-info-dla-mlodziezy).
 
Życząc spokojnego i zdrowego wypoczynku po bardzo trudnym roku szkolnym 2019/2020, będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie informacji i jednocześnie zapraszamy szkoły do dalszej, stałej współpracy już od września w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji Dzieci i Młodzieży BAKCYL.
 
Z wyrazami szacunku,

 
Urszula Szulc
Dyrektor projektów edukacyjnych
e-mail: uszulc@wib.org.pl, tel.  kom.: 696 410 803
 
Fundacja Warszawski Instytut Bankowości
 
WSZYSTKIE INFORMACJE PONIŻEJ W PLIKACH DO POBRANIA
{phocadownload view=file|id=177|target=s}
{phocadownload view=file|id=179|target=s}

Skip to content