ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW NA WEBINAR

ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW NA WEBINAR

Rocznie, statystyczny rodzic, wrzuca do sieci średnio 72 zdjęcia i 24 filmy ze swoimi pociechami ! W internecie nic nie ginie – niby wszyscy o tym wiemy, ale myślimy, że nas to nie dotyczy. Błahe z pozoru zdjęcie dziecka w serwisie społecznościowym może jednak wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Jakimi? Porozmawiamy o tym w trakcie bezpłatnego webinaru OSE „Rodzinny album z wakacji – czyli czego o dzieciach nie powinien wiedzieć internet”, który organizujemy właśnie dla Was – rodziców, nauczycieli, pedagogów i psychologów.   W spotkaniu wezmą udział:

  • Anna Rywczyńska – ekspertka ds. edukacji cyfrowej NASK
  • Paweł Małaszyński – ambasador kampanii OSE, aktor
  • Marcin Perfuński– dziennikarz, influencer, supertata.tv
  • Marta Wojtas – psycholożka z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, trenerka

Webinar, który organizujemy w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), odbędzie się w poniedziałek 20 czerwca 2022 r. o godz. 17.00. Liczymy na Państwa obecność!
Spotykamy się online, na profilu OSE na Facebooku. Już dziś zaplanujcie swój udział  w wydarzeniu, dzięki czemu nic Wam nie umknie.

Link przekażcie także innym nauczycielom i rodzicom. Im nas więcej, tym lepiej!
 
Do zobaczenia!

Spotykamy się online, na profilu OSE na Facebooku. Już dziś zaplanujcie swój udział  w wydarzeniu, dzięki czemu nic Wam nie umknie.
Dołącz do wydarzenia już dziś!
Program Ogólnopolska Sieć Edukacyjna (OSE) jest realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK pod nadzorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i wspófinansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) na lata 2014–2020. OSE to program publicznej sieci telekomunikacyjnej, dającej szkołom w całej Polsce możliwość podłączenia szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego internetu. W ramach programu OSE prowadzone są także działania edukacyjno-informacyjne, promujące zasady bezpiecznego korzystania z technologii cyfrowych. Więcej informacji na stronach: www.ose.gov.pl oraz www.it-szkola.edu.pl.

Skip to content